Yabancı bakıcı, hizmetçi, temizlik elemanı almak isteyenlere hizmet vermekteyiz. İzmir’de yabancı bakıcı çalıştırmak isteyenler genel olarak bakıcının fiyatlarını merak etmektedirler. İzmir’de yatılı yabancı bakıcı fiyatları 14.000 ₺ ile 1700 ₺ arasında Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan vatandaşlarını çalıştırabilirsiniz. İzmir’de yabancı dil bilen yatılı bakıcı ücretleri; 850 $ ile 1200 $ arasında değişir. Endonezyalı, Nepalli, Filipinli yatılı yabancı bakıcıların fiyatlarıda bu minvaldedir. İvedi bir şekilde istediğiniz kriterre uygun bakıcı almak için bizi arayabilirsiniz.

İzmir yatılı bakıcı şirketleri sizlere en uygun referanslı ve deneyimli personelleri sunmaktadır. Hangi alanda eleman almak istiyorsunuz biz istediğiniz özelliklerde en uygun bakıcıları sizlere temin ediyoruz. Özellikle yabancı dil bilen yatılı personel için bizi arayabilirsiniz.

İzmir yaşlı yatılı bakıcı elemanı

İzmir yabancı dil bilen bakıcı

İzmir’de evde yaşlı bakımı yapacak yatılı elemanlar vermekteyiz. Türkiye’de ikamet izni olan ve çalışma izni yapabileceğiniz yabancı elemanlar için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. İsteğinize en uygun bakıcı için sizlere çözümler sunmaktayız. İzmir bakıcı, İzmir’de ikamet edenler için İzmir yaşlı bakıcı arayanlara en ideal adayları sunuyoruz. İzmir bölgesinde hasta bakıcı, yaşlı bakıcı yatılı kalacak elemanlar için bizi arayabilirsiniz. İzmir hasta bakıcı personeli için sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız. Evinizde kalabilecek güvenli yatılı bakıcılar için sizlere en iyi önerileri sunmaktayız.

İzmir Hasta Bakıcı Fiyatları; İzmir’de evde ayakta hasta bakım fiyatları 14.000 ₺ den başlamaktadır. İzmir’de yatalak hasta bakımı ise en düşük 14.000 ₺ civarındadır. Bu hastanın durumuna göre değişebilir.

İzmir Çocuk Bakıcı Ücretleri

İzmir’de yabancı dil bilen Endonezyalı, Nepalli ve Filipinli bakıcılar ile çalışabilirsiniz. Endonezyalı çocuk bakıcısı fiyatı, 800 $, Nepalli çocuk bakıcısı fiyatı, 900 $, Filipinli çocuk bakıcı fiyatları ise 1.000 $ dan başlamaktadır. Yabancı dil bilen çocuk bakıcı almanın avantajları ise çocukların İngilizce öğrenmelerine büyük katkı sağlamasından dolayıdır.

İzmir yabancı çocuk bakıcısı

Hem aile hemde çocuklar İngilizce alanında farklı tecrübelere kavuşa bilmektedir. İzmir’de yatılı yabancı çocuk bakıcı fiyatları Türkmen, Özbek, Kırgız vatandaşları için ise 14.500 ₺ den başlamaktadır. İzmir bakıcı ajansı olarak size en uygun adayları önermekteyiz. İzmir’de bakıcı firması olarak bizden hizmet alabilirsiniz. İzmir yatılı bakıcılar, İzmir bakıcı arıyorum, İzmir yaşlı bakıcı, İzmir temizlik elemanı, İzmir’de yabancı dil bilen bakıcı, İzmir’de çocuk bakıcısı, İzmir’de bebek bakıcısı, İzmir Nepalli bakıcı, İzmir filipinli bakıcı ajansı, İzmir Endonezyalı bakıcılar, İzmir Türkmen bakıcı, İzmir bakıcı ücretleri, İzmir yabancı yatılı hizmetçi, İzmir bakıcı.

İzmir’de yabancı yatılı bakıcı hizmeti almak için sizlere en uygun adayları sunuyoruz, Yabancı yatılı bakıcı elemanlar çalışma izni yapabileceğiniz standartlarda ersmi oturma izni olan kişilerden oluşmaktadır. Türkçe veya yabanci dil bilen personeller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir yatılı bakıcı fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir