Türkiye’de özellikle çocuk bakıcılığı alanında Filipinli bakıcı ve Filipinli dadılar tercih edilmektedir. Ülkemizde Filipinli dadıların maaşları piyasaya göre yüksek olabilir. Filipinli bakıcı maaşları 12000 $ ile 1500 $ arasındadır. Bu fiyatlara isteğinize uygun filipinli bakıcı alıp çalıştırabilirsiniz. Ancak Filipinli bakıcı maaşlarını etkileyen yükselten bakıcılı ve dadıların İngilizce bilmeleri özellikle çocuklara büyük yarar sağlamalarından kaynaklanmaktadır. Filipinli bakıcı maaşlarını 1200 Dolar en düşük fiyatlardan başlamakta. Evinizde çocuk bakımı, ev hizmetleri gibi tüm ihtiyaçlarınız için yatılı veya günlük eleman ihtiyacınızda göre sizlere hizmet vermekteyiz. Çocuk sahibi olan bütün ebeveynler çocuklarının iyi bir gelişim ve eğitim sürecinden geçmelerini isterler. Bundan dolayı da çoğunlukla yatılı olarak yabancı bakıcı tercih edilmektedir. Özellikle Filipin çocuk bakıcısı, dadı gibi adaylar iyi derecede İngilizce bildiklerinden dolayı yabancı dil eğitimi içinde tercih edilmektedirler. Çocuğunuzun iyi bir yabancı dil eğitimi almasını farklı konularda iyi bir gelişim göstermesini talep etmeniz durumunda sizlere yatılı bakıcı hizmetleri sunmaktayız.

Filipinli bakıcılar ne kadar maaş alıyor?

filipinli bakıcı maaşları

Filipinli yatılı bakıcılar 900 $ ile 1500 $ arası veya daha yüksek bir maaşa çalışabilirler. Yabancı bakıcılar genel olarak disiplinli ve iyi eğitim sahibi olduklarından dolayı tercihende iyi derecede İngilizce bildiklerinden dolayı oldukça fazla şekilde çocuk bakım alanında tercih edilmektedirler. Filipinli bakıcı maaşları Alanında tecrübeli iyi derecede İngilizce bilen, eğitim düzeyleri yüksek personellerimizi çocuk bakımı için sizlere sunmaktayız. Yabancı personeller yalnızca evlerinizde çocuk bakımı için değil diğer ev işleri içinde tercih edilebilmektedir. Ülkemizde çalışan kadın oranı her geçen gün yükselmektedir ve bu durumda kişilerin evlerinde eleman çalıştırmasına olanak sağlamaktadır. Yoğun iş hayatına sahipseniz sizlerde ev işlerinde sizlere yardımcı olabilecek yatılı veya gündüzlü personel ihtiyacına sahip olabilirsiniz. Firma olarak sizlere alanında tecrübeli, güvenilir personeller temin etmekteyiz.

Filipinli Çocuk Bakıcısı ne kadar maaş alır?

Türkiye’de Filipinli bebek ve çocuk bakıcılar 1.200 $ ile 2.000 $ arasında bir maaşa çalışabirler. Filipinli bakıcının alacağı maaş yapacağı işe ve çocuk sayısına görede değişiklik göstermektedir. Filipinli, Nepal, Endonezyalı bakıcılar ve ev hizmetleri için yardımcı elemanlar çalışkanlıkları, disiplinli olmaları, sorumluluk sahibi olmaları ve iyi derecede İngilizce bilmeleri sayesinde oldukça fazla şekilde rağbet görmektedirler. Evde yatılı veya ayakta hastanız bulunuyorsa ve bir hasta bakıcıya ihtiyaç duyuyorsanız sağlık sektöründe tecrübeli personellerimizde bulunmaktadır. Filipinli Çocuk bakıcısı, ev hizmetlerinde yardımcı, hasta bakıcı gibi birçok farklı alanda sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ayrıca burada bulunmayan ülkesinde bulunan yabancı personel temin etmek istediğinizde sizlere bu hizmeti de sunmaktayız. Evlerinizde çocuk bakımı, hasta bakımı veya ev hizmetlerinde yardımcı olarak bir personel çalıştırmak istediğinizde sizlere çalışma izni çıkartma işleminde de hizmet vermekteyiz. Yabancı bir personel istihdam etmek istediğinizde evinizde bunu resmi olarak çalışıyor göstermeniz gerekmektedir. Bundan dolayı da çalışma izni almanız gerekmektedir. Bu gibi konularda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bizleri arayabilir ve alanında uzman personellerimizden yardım talep edebilirsiniz.

Ev hizmetlerine yardımcı Filipinli maaşları

Ev işlerine yardımcı yaşlı bakımı vesaire işlerde çalışacak Filipinli bakıcılarda en az 35.000 ₺ maaşa çalışmaktadır. Filipinli bakıcıların tercih sebepleri işlerini titizlikle yapmaları ve disiplinli olmalarıdır. Yine Filipinli tercihinin sebepleri arasında İngilzice konuşmaları büyük önem taşır.

Filipinli Yatılı Bakıcı Fiyatları - Filipinli Bakıcı Maaşı

Yaşlı bakımı ve hasta bakımı gibi konular oldukça titizlik ve bilgi gerektiren bir işlemdir. Bu gibi alanlarsa hizmet almak istediğinizde Filipinler uyruğuna sahip kişileri çalıştırmanız sizleri oldukça memnun edecektir. Çocuk bakıcısı ihtiyacınız olduğunda erken yaşlarda çocuğunuzun yabancı dil öğrenmesini istiyorsanız sizlere önerimiz Filipinli bakıcılardır. Disiplinli olmaları iyi derecede İngilizce bilmeleri sayesinde çocuğunuza erken yaşlarda yabancı dil eğitimi verebilirsiniz. Filipinli ya da Endonezyalı çocuk bakıcısı ihtiyacınız olduğunda sizlere personel temin etmekteyiz. Bunun için bizleri aramanız yeterlidir. Yabancı personel çalıştırmak istediğinizde ilk dikkat etmeniz gereken konu kişinin Türkiye de resmi olup olmadığıdır.

Filipinli Bakıcıların maaşları

Türkiye’de Filipinli yatılı çocuk bakıcı ve dadı maaşları 35.000 ₺ ile 38.000 ₺ arasında değişmektedir. Yabancı personellerin ilk olarak oturma iznine yani ikamet iznine sahip olmaları sizler tarafından çalıştırıldıkları zaman da çalışma izni almanız gerekmektedir. Filipinli Yabancı personel çalıştırma konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak kanuni prosedürler için bilgi almak istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Firma olarak sizlere referanslı personellerde temin etmekteyiz. Profesyonel bakıcılara ihtiyaç duyduğunuzda sizlere bir telefon kadar yakındayız. Yabancı çocuk bakıcısı, hasta bakıcı ya da ev işlerine yardımcı aradığınızda sizlerin talepleri doğrultusunda ister Türkiye den isterseniz de kendi ülkesinden personel temin etmekteyiz. Örnek vermek gerekir ise Türkiye de daha önce çalışmamış Filipinlerde bulunan bir çocuk bakıcısı temin etmek istediğinizde sizlere bu konuda da hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de Filipinli dadı fiyatları

Ülkemizde yabancı bakıcı ücretleri çok değişiklik göstermektedir. Mesela Filipinli dadılar Türkiye’de en az 35.000 ₺ maaşa çalışırlar. Filipinli dadılar ile çalışanların özellikle çocuk ve bebek bakımlarında çok memnun oldukları gözlenir. Filipinli bakıcı ne kadar? Filipinli dadı hizmeti almak için bu fiyatları gözden çıkarmak gerekmektedir. Son derece işlerine karşı bağımlı ve disiplinli olarak bilinirler.

Filipinli Yatılı Bakıcı Fiyatları

Filipinli Yatılı Bakıcı Fiyatları” üzerine 9 düşünce

 • Ocak 2, 2023, 2:52 pm
  Kalıcı bağlantı

  Filipinli Yatılı Bakıcı Çocuk Bakıcısı Ne Kadar? 10 yaşta çocuk var evde.

  Cevapla
 • Ocak 6, 2023, 9:43 pm
  Kalıcı bağlantı

  Filipinli dadı almamız gerekiyor? Adaylar varsa bize ulaşın lütfen

  Cevapla
  • Şubat 16, 2023, 4:48 pm
   Kalıcı bağlantı

   1.000 $ civarında çalışacak bir kaç eleman vardır. Çalışma koşulları ile alakalı bilgi almak için firmamızı arayınız.

   Mail üzerinden bilgileri gönderdim

   Cevapla
 • Kasım 4, 2023, 8:51 am
  Kalıcı bağlantı

  İstanbul’da 1300 Dolara filipinli dadı arıyoruz. Referanslı dadı ve yasal adaylarınız ile çalışmak istiyoruz.

  Cevapla
 • Kasım 15, 2023, 6:08 am
  Kalıcı bağlantı

  Filipinli Bakıcı maaşı nedir? Evde iki çocuk var. Çocuklara bakacak.

  Cevapla
  • Kasım 30, 2023, 12:38 pm
   Kalıcı bağlantı

   Filipinli bakıcı maaş ücretleri yapılacak işin niteliğine göre değişmektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

   Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir