Filipinli yatılı bakıcı ve yardımcı almak için Filipinli Bakıcı Danışmanlık alanında sizlere hizmet vermekteyiz. Filipinli bakıcılar tercihederek çocukların bakımı ve ingilizce eğitim almaları alanında bir adım önde olabilirsiniz. Filipinli bakıcı danışmalık firması olarak sizlere Filipinli bakıcı önermekteyiz. Maddi olarak fiyatları yüksek görünsede katkısı dolayısı ile sorun teşkil etmemektedir. Deneyimli referanslı yatılı filipinli bakıcı ve filipinli yardımcı alabilirsiniz. Filipinli bebek bakıcı danışmanlık, Filipinli yardımcı danışmanlık, Filipinli çocuk bakıcı danışmanlık hizmeti almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Filipinli Bakıcı Danışmanlık Ajansı

Türkiye’de özellikle çocuk bakıcılığı alanında Filipinli bakıcı ve Filipinli dadılar tercih edilmektedir. Ülkemizde Filipinli dadıların maaşları piyasaya göre yüksek gibi gözünmektedir. Ancak Filipinli bakıcı maaşlarını etkileyen yükselten bakıcılı ve dadıların İngilizce bilmeleri özellikle çocuklara büyük yarar sağlamalarından kaynaklanmaktadır. Filipinli bakıcı maaşlarını yüksek bulanlar ise Nepalli ve Endonezyalı tercih etmektedirler. Evinizde çocuk bakımı, ev hizmetleri gibi tüm ihtiyaçlarınız için yatılı veya günlük eleman ihtiyacınızda göre sizlere hizmet vermekteyiz.

Filipinli Bakıcı Danışmanlık

Filipinli Bakıcı maaşları,  Filipinli bakıcı maaşları Alanında tecrübeli iyi derecede İngilizce bilen, eğitim düzeyleri yüksek personellerimizi çocuk bakımı için sizlere sunmaktayız. 1200 $ ile 1500 $ arasında maaş ile çalışabilirler. Yabancı personeller yalnızca evlerinizde çocuk bakımı için değil diğer ev işleri içinde tercih edilebilmektedir. Filipinli Dadı Ülkemizde çalışan kadın oranı her geçen gün yükselmektedir ve bu durumda kişilerin evlerinde eleman çalıştırmasına olanak sağlamaktadır. Yoğun iş hayatına sahipseniz sizlerde ev işlerinde sizlere yardımcı olabilecek yatılı veya gündüzlü personel ihtiyacına sahip olabilirsiniz. Firma olarak sizlere alanında tecrübeli, güvenilir personeller temin etmekteyiz.

Filipinli Bakıcı Danışanlık Şirketleri

Filipinli Çocuk bakıcısı, ev hizmetlerinde yardımcı, hasta bakıcı gibi birçok farklı alanda sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ayrıca burada bulunmayan ülkesinde bulunan yabancı personel temin etmek istediğinizde sizlere bu hizmeti de sunmaktayız. Evlerinizde çocuk bakımı, hasta bakımı veya ev hizmetlerinde yardımcı olarak bir personel çalıştırmak istediğinizde sizlere çalışma izni çıkartma işleminde de hizmet vermekteyiz. Filipinli yatılı çocuk bakıcısı Yabancı bir personel istihdam etmek istediğinizde evinizde bunu resmi olarak çalışıyor göstermeniz gerekmektedir. Bundan dolayı da çalışma izni almanız gerekmektedir. Bu gibi konularda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bizleri arayabilir ve alanında uzman personellerimizden yardım talep edebilirsiniz. Filipinli bakıcı maaşları >>

Filipinli Çocuk Bakıcı Danışmanlık

Filipinli bakıcı ne kadar, Filipinli Yatılı Bakıcı Fiyatları

Yabancı personel çalıştırma konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak kanuni prosedürler için bilgi almak istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Filipindi Bakıcı Ajansı >> Firma olarak sizlere referanslı personellerde temin etmekteyiz. Profesyonel bakıcılara ihtiyaç duyduğunuzda sizlere bir telefon kadar uzaktayız. Yabancı çocuk bakıcısı, hasta bakıcı ya da ev işlerine yardımcı aradığınızda sizlerin talepleri doğrultusunda ister Türkiye den isterseniz de kendi ülkesinden personel temin etmekteyiz. Örnek vermek gerekir ise Türkiye de daha önce çalışmamış Filipinlerde bulunan bir çocuk bakıcısı temin etmek istediğinizde sizlere bu konuda da hizmet vermekteyiz.

Filipinli bakıcı, Filipinli dadı, Filipinli bebek bakıcı, Filipinli çocuk bakıcısı, Filipinli yardımcı, Filipinli bakıcı maaşları, Filipinli bakıcı ajansı, Filipinli dadı ajansı, Filipinli dadı maaşları, Filipinli bakıcı arıyorum, Filipinli bakıcı nasıl bulurum?,

Filipinli çocuk bakıcısı danışmanlık

Filipinli bakıcı danışmanlık hizmetleri, ailelere Filipinli bakıcıları bulma, işe alma ve gereken resmi işlemleri tamamlama konularında yardımcı olan profesyonel danışmanlar veya ajanslar tarafından sunulan hizmetlerdir. Filipinli bakıcılar, genellikle evde çocuk bakımı, yaşlı bakımı veya ev işlerinde yardım gibi alanlarda deneyime sahiptirler ve birçok aile tarafından tercih edilmektedirler.

Filipinli bakıcı danışmanlık hizmetleri şunları içerebilir:

 1. Bakıcı Seçimi: Ailenin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olan Filipinli bakıcıları seçme ve önerme süreci. Bu, aile ile görüşmeler yapmayı, başvuruları incelemeyi ve uygun adayları bulmayı içerebilir.
 2. Başvuru ve Belgeler: Bakıcıların vize, çalışma izni, sağlık muayeneleri ve diğer resmi belgeleri almasında rehberlik etme.
 3. Mülakat ve Referans Kontrolleri: Bakıcı adayları ile mülakat yapma, referansları kontrol etme ve ailenin güvende hissetmesini sağlama.
 4. İş Sözleşmeleri: Aile ve bakıcı arasında adil ve yasal bir iş sözleşmesi oluşturma konusunda yardımcı olma.
 5. Eğitim ve Destek: Bakıcılara eğitim ve destek sağlama, gerektiğinde becerilerini geliştirmelerine yardımcı olma.
 6. Sürekli Destek: Bakıcı ve aile arasındaki ilişki sırasında yaşanan her türlü sorunun çözümüne yardımcı olma.

Filipinli bakıcı danışmanlık hizmetleri sunan birçok firma ve ajans vardır. Bu hizmetleri sunan yerel veya uluslararası ajansları araştırarak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir danışmanı seçebilirsiniz. Ayrıca, bu hizmetleri kullanmadan önce ilgili ülkenin göç politikalarını ve işe alma gerekliliklerini anlamak önemlidir.

Filipinli bakıcı danışmanlık firma telefonları İstanbul, +90 534 717 3480 ne olur telefonlardan bize ulaşarak İstanbul’da Filipinli bakıcı yardımcı alabilirsiniz. İstanbul’da yasal Filipinli danışmanlık Ajansı arıyorsanız hemen bize ulaşarak Size uygun adaylarla iletişim kurabilirsiniz. İstanbul’da Filipinli tadı danışmanlık Ajansı İstanbul’da Filipinli çocuk bakıcısı danışmanlık Ajansı İstanbul’da ev işlerine yardımcı Filipinli danışmanlık Ajansı telefon numaralarımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Filipinli Bakıcı Danışmanlık

Filipinli Bakıcı Danışmanlık” üzerine 7 düşünce

 • Aralık 14, 2022, 2:01 pm
  Kalıcı bağlantı

  Filipinli bakıcı Hizmeti almak istiyorum? Çalışma izni yapabileceğimiz…

  Cevapla
 • Aralık 14, 2022, 5:18 pm
  Kalıcı bağlantı

  Filipinli dadı almamız gerekmektedir? Resmi ve çalışma izni yapabileceğimiz personel ihtiyacımız vardır?

  Cevapla
 • Ocak 28, 2024, 1:58 pm
  Kalıcı bağlantı

  Resmi olarak hizmet veren Filipinli danışmanlık Ajansı firması olan ELY danışmanlık aracılığı ile Personel temin edebilirsiniz.

  Cevapla
 • Şubat 10, 2024, 8:41 am
  Kalıcı bağlantı

  Filipinli Bakıcı Danışmanlık hizmeti almak istiyoruz.. İstanbul içinde bakıcı yardımcı lazım…

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir