Ülkemizde son yıllarda Endonezyalı bakıcılarda tercih edilmektedir. Hassaten İngilizce konuşabilenleri tercih sebebidir. Türkiye’de Endonezyalı çocuk ve bebek bakıcı fiyatları 900 $ – 1200 $ arasında değişiklik göstermektedir. Endonezyalı bakıcı çalıştırmak için bu fiyatların altına inilmemelidir. Çocuklarınıza ana dili gibi İngilizce öğretmeleri ve eğitimlerine de katkı sağlamaları sebebi ile Endonezyalı bakıcılar size faydalı olabilmektedir. Endonezyalı çocuk bakıcısı, Endonezyalı yardımcı almak için size hizmet vermekteyiz.

Endonezyalı Çocuk Bakıcı Ücretleri

Endonezya’dan e vize ile Türkiyey’ye gelebilen Endonezyalı çocuk bakıcıları evlerinizde güvene bileceğiniz sıcaklığı size vermektedir. Çocuklarınızı emanet edeceğiniz bir bakıcının güvenli ve resmi olması büyük önem arz etmektedir. Endonezyalı çocuk bakıcı fiyatı ortalama 900 $ civarındadır. Maaş konusunda kafası rahat olan bir bakıcı çocuklarınıza veya size vereceği hizmette daha verimli sonuçlar üretecektir. Düşük maaş verildiği zaman bakıcı başka bir iş bulunca sizi bırakacaktır. Elbette Türkiye’ye çalışmak için gelen bu tür bakıcıların kendileri açısında bakıldığı zaman ortalama bir maaş alması gerekmektedir.

Endonezyalı bakıcı fiyatları

İngilizce Bilen Endonezyalı Dadı Fiyatı

Evinizde çalıştıracağınızr Endonezyalı yabancı dadı (dil bilen bir personel) maaşı 850 $ civarındadır. Maaşların belirlenmesinde yabancı personelin dil bilmesi ve daha önce bakıcı hizmeti vermiş olması ücretlere etki etmektedir. Bu sebeple en düşük Endonezyalı dadı fiyatları 850 $ dan başlamaktadır. Endonezyalı dadı çalıştırmak için nelere dikkat edilir? Ev hizmetlerinde yatılı veya gündüzlü olarak Endonezyalı bakıcı çalıştırmak istiyorsanız Türkiye’de kaçak olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani Çalışma izni yapacaksanız Türkiye’de kaçak durumda kalan yabancılara Sığınma İzni’de yok ise çalışma izni başvurusu yapılamamaktadır.

Endonezyalı Bakıcıya Çalışma İzni Alma

Yanınızda çalışmakta olan Endonezyalı bakıcıya çalışma izni mi yapmak istiyorsunuz. Endonezyalılara çalışma izni yapılabilmesi için personelinizin ikamet izi olması gerekir. Eğer Endonezyalı bakıcınızın oturma izni var ise resmi olarak çalışma izni yapılabilmektedir. Endonezyalılara çalışma izni yapılır. Çalışma izni başvuru işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Oturma izni olan ve çalışma izni yapabileceğiniz bakıcılar firmızda bulunmaktadır. Endonezyalı yatılı bakıcı fiyatları >>

Endonezyalı Yatılı Temizlik Elemanı

Ev işlerine yardımcı olarak çalıştırmakistediğiniz Endonezyalı temizlik elemanı, yemek yapmasını bilen elemanlar arıyorsannız size yönlendirme yapmaktayız. Endonezyalı temizlik elemanları için bizi arayabilirsiniz. Evde yatılı kalacak Endonezyalı personeller için en iyi çözümleri sunuyoruz. Oturma izni olan ve resmi çalışma izni yapabileceğiniz İnglizce bilen yatılı temizlik elemanları ile hizmet verilmektedir.

Evinizde güvenli resmi bakıcı çalıştırmak için bizi tercih edebilirsiniz. Endonezya’dan yabancı bakıcı almak için bizimle çalışabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Endonezyalı bakıcı nasıl bulurum? >>

Endonezyalı Bakıcılar İyimi, Endonezyalı Bakıcı çalıştırma, Endonezyalı Bakıcı Nereden Bulurum?, Endonezyalı Bakıcılar Ücretleri, Endonezyalı Bakıcılar Maaşları; 900 dolardan başlayan fiyatlarda resmi bakıcılar ile çalışabilirsiniz.

Endonezyalı bakıcı fiyatları

Endonezyalı bakıcı fiyatları” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir