Ülkemizde son yıllarda Endonezyalı bakıcılarda tercih edilmektedir. Hassaten İngilizce konuşabilenleri tercih sebebidir. Türkiye’de Endonezyalı çocuk ve bebek bakıcı fiyatları 1100 $ – 1250 $ arasında değişiklik göstermektedir. Endonezyalı bakıcı çalıştırmak için bu fiyatların altına inilmemelidir. Çocuklarınıza ana dili gibi İngilizce öğretmeleri ve eğitimlerine de katkı sağlamaları sebebi ile Endonezyalı bakıcılar size faydalı olabilmektedir. Endonezyalı çocuk bakıcısı, Endonezyalı yardımcı almak için size hizmet vermekteyiz.

Endonezyalı Çocuk Bakıcı Ücretleri

Endonezya’dan e vize ile Türkiye’ye gelebilen Endonezyalı çocuk bakıcıları evlerinizde güvene bileceğiniz sıcaklığı size vermektedir. Çocuklarınızı emanet edeceğiniz bir bakıcının güvenli ve resmi olması büyük önem arz etmektedir. Endonezyalı çocuk bakıcı fiyatı ortalama 1000 $ civarındadır. Maaş konusunda kafası rahat olan bir bakıcı çocuklarınıza veya size vereceği hizmette daha verimli sonuçlar üretecektir. Düşük maaş verildiği zaman bakıcı başka bir iş bulunca sizi bırakacaktır. Elbette Türkiye’ye çalışmak için gelen bu tür bakıcıların kendileri açısında bakıldığı zaman ortalama bir maaş alması gerekmektedir.

Endonezyalı bakıcı fiyatları

İngilizce Bilen Endonezyalı Dadı Fiyatı

Evinizde çalıştıracağınızr Endonezyalı yabancı dadı (dil bilen bir personel) maaşı 1000 $ civarındadır. Maaşların belirlenmesinde yabancı personelin dil bilmesi ve daha önce bakıcı hizmeti vermiş olması ücretlere etki etmektedir. Bu sebeple en düşük Endonezyalı dadı fiyatları 1000 $ dan başlamaktadır. Endonezyalı dadı çalıştırmak için nelere dikkat edilir? Ev hizmetlerinde yatılı veya gündüzlü olarak Endonezyalı bakıcı çalıştırmak istiyorsanız Türkiye’de kaçak olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani Çalışma izni yapacaksanız Türkiye’de kaçak durumda kalan yabancılara Sığınma İzni’de yok ise çalışma izni başvurusu yapılamamaktadır.

Endonezyalı Bakıcıya Çalışma İzni Alma

Yanınızda çalışmakta olan Endonezyalı bakıcıya çalışma izni mi yapmak istiyorsunuz. Endonezyalılara çalışma izni yapılabilmesi için personelinizin ikamet izi olması gerekir. Eğer Endonezyalı bakıcınızın oturma izni var ise resmi olarak çalışma izni yapılabilmektedir. Endonezyalılara çalışma izni yapılır. Çalışma izni başvuru işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Oturma izni olan ve çalışma izni yapabileceğiniz bakıcılar firmızda bulunmaktadır. Endonezyalı yatılı bakıcı fiyatları >>

Endonezyalı Yatılı Temizlik Elemanı

Ev işlerine yardımcı olarak çalıştırmakistediğiniz Endonezyalı temizlik elemanı, yemek yapmasını bilen elemanlar arıyorsannız size yönlendirme yapmaktayız. Endonezyalı temizlik elemanları için bizi arayabilirsiniz. Evde yatılı kalacak Endonezyalı personeller için en iyi çözümleri sunuyoruz. Oturma izni olan ve resmi çalışma izni yapabileceğiniz İnglizce bilen yatılı temizlik elemanları ile hizmet verilmektedir.

Evinizde güvenli resmi bakıcı çalıştırmak için bizi tercih edebilirsiniz. Endonezya’dan yabancı bakıcı almak için bizimle çalışabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Endonezyalı bakıcı nasıl bulurum? >> Endonezyalı Bakıcılar İyimi, Endonezyalı Bakıcı çalıştırma, Endonezyalı Bakıcı Nereden Bulurum?, Endonezyalı Bakıcılar Ücretleri, Endonezyalı Bakıcılar Maaşları; 1000 dolardan başlayan fiyatlarda resmi bakıcılar ile çalışabilirsiniz.

İstanbul’da Endonezyalı Bakıcı Arıyorum

İstanbul’da Endenezya vatandaşı dadı ile çalışabilirsiniz. İstanbul’da Endonezyalı bakıcı yardımcı fiyatları: 1.000 $ – 1.250 $ arasında Endonezya vatandaşı dadılar ile çalışabilirsiniz. Endonezyalı bakıcılar genel olarak iyi referanslara sahip olabilir, ancak bireyden bireye değişen faktörlere bağlı olarak deneyim ve yeteneklerde farklılık gösterebilirler. Endonezya, genellikle ev işleri ve çocuk bakımı konusunda deneyimli bakıcılar yetiştiren bir ülkedir. Endonezyalı bakıcıların fiyatlarını belirleyen unsurlardan bazıları:

Deneyim ve Referanslar: Bakıcının önceki deneyimleri ve referansları, onun beceri düzeyi ve güvenilirliği hakkında bilgi sağlar.

Eğitim ve Sertifikalar: Bazı bakıcılar çocuk bakımı veya ev işleri konusunda eğitim almış olabilir. Bu tür eğitim ve sertifikalara sahip olmaları, profesyonelliklerini gösterebilir.

İletişim Yetenekleri: Bakıcının iletişim yetenekleri önemlidir. Özellikle dil bariyeri varsa, çocuklarla ve aile üyeleriyle etkili iletişim kurabilme becerisi değerlidir.

Çocuk Bakımı Becerileri: Eğer çocuk bakımıyla ilgili bir bakıcı arıyorsanız, çocuklarla iletişim kurma, güvenliği sağlama ve onların gelişimine katkıda bulunma yetenekleri önemlidir.

Ev İşleri Yetenekleri: Evin günlük işleriyle ilgili olarak bakıcının becerileri de önemlidir. Temizlik, yemek yapma ve düzen konularında yetenekli olmaları aileye destek olabilir.

Referans Kontrolü: Bakıcının önceki işverenlerinden alınan referanslar, onun performansı hakkında güvenilir bir bilgi kaynağı olabilir.

Güvenilirlik ve Disiplin: Bakıcının güvenilir olması ve disiplin konusunda uygun bir yaklaşıma sahip olması önemlidir.

Her ne kadar genel bir değerlendirme yapılsa da, bireysel tercihler ve ihtiyaçlar da göz önüne alınmalıdır. İyi bir iletişim ve anlayış ile bakıcı ile aile arasında olumlu bir ilişki kurmak önemlidir. Ayrıca, bakıcının dil becerilerini ve kültürel uyumu da değerlendirmek, uzun vadeli bir işbirliği için önemli olabilir. İstanbul ve Türkiye’nin diğer bölgelerinde Endonezyalı bakıcı yardımcılar için ELY Danışmanlık sizlere hizmet verebilmektedir.

Endonezyalı bakıcı fiyatları

Endonezyalı bakıcı fiyatları” üzerine 6 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir