Büyükçekmece’de evinizde yabancı yatılı çalıştırmak istiyorsanız sizlere hizmet veren kurumsal bir firma ile irtibata geçerek destek almanız gerekir. Büyükçekmece’de yabancı yatılı yaşlı bakıcı hasta bakıcı ev işlerine yardımcı çocuk bakıcısı bebek bakıcısı Dadı ve hizmetçi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Türkçe ve İngilizce bilen yabancı yatılı bakıcılar ile sizlere hizmet vermekteyiz en iyi adaylarımız ile sizi buluşturarak istediğiniz özelliklerde bir bakıcı bulmanızı sağlıyoruz. Hasta ve yaşlı bakıcıları genel olarak Türkçe bildikleri için Özbekistanlı Türkmenistanlı ve kırgızistanlı vatandaşlarından oluşmaktadır. Çocuk ve bebek bakıcı hizmet almak istiyorsanız eğer bakıcının İngilizce bilmesini talep edersiniz Filipinli, Nepalli, Endonezyalı ve Afrika kökenli İngilizce bilen yabancı dadılar ve çocuk bakıcıları ile size hizmet sunmaktayız.

Büyükçekmece Bakıcı arıyorum

Büyükçekmece hasta bakıcı

Evde hastalarımıza bakabilecek ilaçlarını verebilecek temizlik ve yemek ihtiyaçlarını giderebilecek referanslı deneyimli bir bakıcıya ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayın istediğiniz bakıcıya kavuşun. Yatılı hasta bakıcı olarak size sunacağımız adaylar arasında Türkmenistan’da bakıcılar Özbekistan’da bakıcılar ve Kırgızistan’lı hasta bakıcıları mevcuttur. Evinizi güvenerek emanet edeceğiniz bakıcının referanslı ve güvenilir olması gerekmektedir firmamız özel istihdam ofisi olduğu için sizlere referanslı deneyimli yaşlı vasıta bakıcıları temin etmektedir.

Büyükçekmece Yaşlı Bakıcı

Büyüklerimizin rahat bir şekilde hayatını sürdürmesi için onlara yatılı bakıcı arayanlar için en uygun yaşlı bakıcıların sizinle çalışmasını sağlamaktayız. Evinizi ve anne babanızı, yakınınızı emanet edeceğiniz yabancı bir bakıcının güvenilir olması elzemdir. İşte bu minvalde bizi arayarak yasal olarak yaşlı bakıcı elemanı verme yetkisine sahiptir bir firma ile irtibata geçerek eleman almanız gerekir. Büyükçekmece Bakıcı arıyorum, Bizi arayın yabancı yatılı yaşlı bakıcılar ile size çözümler sunalım.

büyükçekmece bakıcı arıyorum, yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, çocuk bakcısı, dadı

Büyükçekmece’de çocuk bakıcısı arıyorum

Çocuk bakıcısı arıyorum diye çalışma yapan ve elbette en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz çocuklar içine iyi bir araştırma yapmanız kaçınılmazdır. Öncelikle ELY Danışmanlık İŞKUR Özel İstihdam Bürosu olarak resmi çocuk bakıcısı verme yetkisine sahiptir. Çocuklar için Türkçe bilen veya İngilizce bilen bakıcılardan hangisini tercih edeceğinizi bize söyleyin en uygun adaylarla size eleman temin edelim. Büyükçekmece bölgesinde evde yatılı veya gündüzlü çocuk bakıcısı İsterseniz bizimle çalışabilirsiniz. Büyükçekmece ilçesinde Türkmen, Özbek ve Kırgız Türkçe bilen çocuk bakıcıları ile çalışabilirsiniz veya Filipinli, Endonezyalı, Afrikalı, Taylandlı İngilizce bilen yatılı çocuk bakıcıları ile çalışabilirsiniz.

Büyükçekmece’de ingilizce bilen bakıcı arıyorum

Evde yatılı veya gündüzlü çalışabilecek İngilizce bilen yabancı personeller için resmi olarak size hizmet vermekteyiz. İngilizce bilen Çocuk, Dadı, Hasta, Yaşlı ve Temizlik personelleri için en iyi adayları size sunuyoruz. Büyükçekmece Filipinli Bakıcı; İngilizce konuşabilen çocukların ve bebeklerin ana dili gibi İngilizce konuşmasını talep edenler için en iyi aday olan ve alanında haklı bir üne kavuşmuş Filipinli dadıları tercih edebilirsiniz. Büyükçekmece Afrikalı bakıcı, Afrikalı bakıcılar İngilizce ve Fransızca konuşabilir. Yine Afrikalı Bakıcılar Arapça bilir. Çocuk bakıcısı, Hasta Bakıcı, Yaşlı Bakıcı ve Temizlik elemanı için Afrikalı Bakıcılar idealdir. İngilizce bilen diğer bakıcı adaylarına göre daha uygun fiyatlara çalışırlar.

Büyükçekmece yabancı hizmetçi arıyorum

Büyükçekmece ilçesinde temizlikçi, aşçı, ev işlerine yardımcı yabancı personel mi arıyorsunuz? Yasal olarak eleman temin etme yetkisine sahip ELY Danışmanlık ile iletişim kurarak uygun adaylar ile görüşün. Türkçe ve İngilizce bilen yabancı yatılı temizlik personeli ve yatılı bakıcılar için bizi arayın. Büyükçekmece’de Endonezyalı, Afrikalı, Filipinli, Türkmen, Özbek yardımcı ve temizlik elemanları ile size çözümler sunuyoruz.

Büyükçekmece Bakıcı Fiyatları; Afrikalı bakıcılar 12.000 ₺, Türkmen, Özbek, Kırgız bakıcılar 13.500 ₺, Taylandlı Bakıcı 700 $, Endonezyalı bakıcılar 800 $, Nepalli bakıcı 850 $, Filipinli bakıcı 1.000 $ aylık maaşlara çalışırlar. Ayrıca haftada bir gün izin kullanma hakkı vardır izin parası ise 75 ₺ – 150 ₺ aralığında olur.

Büyükçekmece Eve yardımcı bayan; Ev işlerine yardımcı bayan arayanlar için uygun adaylar ile size hizmet vermekteyiz. Yabancı dil bilen ve Türkçe bilen eve yardımcı arayanlar için Büyükçekmece’de hizmet vermekteyiz.

Büyükçekmece yatılı yabancı bakıcı

Büyükçekmece yatılı yabancı bakıcı” üzerine 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir