Bebek Bakıcısı ne kadar maaş alır?

Yatılı yabancı bebek bakıcısı evde yatılı olarak kalır veya gündüzlü olarak çalışır. Türk bebek bakıcıları genelde gece kalmazlar. Türk bebek bakıcıları gündüzlü çalışmaktadır. Yabancı bebek bakıcıları ise gece yatılı kalabilir. 2023 yılında Bebek bakıcı maaşları 13.700 ₺ den başlamaktadır. Yabancı dil konuşabilen bebek bakıcı maaşı ise 850 $ dan başlamaktadır. Yatılı bebek bakıcı almak isteyenler genelde yabancı dil bilenler tercih ederler. Bütçesi durumuna göre bakıcı tercihleri yapılır. Bebek bakıcısı almak isteyenler deneyim ve referans isterler. Bebek bakmak zor bir iştir.

2023 bebek bakıcı maaşları ne kadar?

Bebek Bakıcısı ne kadar maaş alır?

Bebek bakıcı maaşlarları 14.000 ₺ den başlamaktadır. Yabancı dil konuşabilne bebek bakıcı fiyatı ise 850 $ civarındadır. Evde tek bebek veya ikiz bebek olduğu zaman fiyatlar revize edilmektedir. Bebek bakıcıları tecrübeli olmalıdır. Türkiye’de ev hizmetlerinde yatılı bebek bakıcı çalıştırabilirsiniz. Bebek Bakıcıların maaşları normal yaşlı bakımına göre biraz yüksektir. Bebek bakımında bakıcılar genelde anneye yardımcı eleman olarak hizmet verirler. Yeni doğmuş veya 0-2 yaş arasında bebek bakımlarında anne genelde evde olur. Bebek bakıcı almak için bizi arayabilirsiniz. Deneyimli referanslı farklı diller bilen size en uygun bebek bakıcı için bizden bilgi alabilirsiniz.

Bebek Bakıcısına çalışma izni yapılabilir mi?

İngilizce konuşan bebek bakıcı maaşları ise en düşük 850 – 900 $ arasında olmaktadır. Evde yatılı yabancı bebek bakıcına çalışma izni yapabilirsiniz. Türkiye’de ev hizmetleri adı altında bakıcılara çalışma izni yapılmaktadır. Bebek bakıcısı için çalışma izni başvurusu yapılır. Çocuklarınızın ingilizce öğrenebilmesi için genel olarak tercih edilen bu tür bakıcılar size büyük avatjlar sağlar. Ki bebeğiniz konuşmaya başladı ise İngilizce öğrenmesi kolay ve temelden olacaktır. Bebek bakıcılarıiçin çalışma izni yapabilirsiniz. Adayın yasal durumuna göre çalışma izni başlatılabilir.

Profesyonel dadıalr ile çalışmak için bizi arayabilirsiniz. Türkçe bilen bebek bakıcılar Özbek, Türkmen, Kırgız ve İngilize konuşan bebek bakıcı ve dadılar ise Endonezya, Nepal ve Filipinli’dir. Bebeğiniz için en uygun adayları bulmak için ELY danışmanlık firması resmi olarak size danışmanlık hizmeti sunabilir.

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara