Ataşehir yabancı yatılı bakıcı

Evinizde hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, çocuk bakıcısı, temizlik personeli, dadı almak için bize ulaşın. İngilizce ve Türkçe bilen geniş personelleri ile size bakıcı veren resmi bir firma ile çalışmak için bizi arayabilirsiniz. Ataşehir bakıcı ajansı hizmetleri veren ELY danışmanlık İŞKUR özel istihdam bürosu olarak hizmet sunmaktadır. Ataşehir’de afrikalı bakıcı, Ataşehir’de filipinli bakıcı, Ataşehir’de Türkmen bakıcı, Ataşehir’de Özbek bakıcı, Ataşehir’de Etiyopyalı bakıcı, Ataşehir’de Nepalli bakıcı, Ataşehir’de yabancı yatılı bakıcı çalıştırmak için refernaslı adaylarımız ile görüşebilirsiniz.

Ataşehir Bakıcı Arıyorum

Evinizde veya işyerinizde yabancı personel çalıştırmak için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ataşehir’de dadı arıyorum; Bebek ve çocuklarınıza bakacak tercihinize göre İngilizce bilen yatılı dadı veya Türkçe bilen yatılı dadı almak için bizi arayarak size uygun adaylarla görüşün. Evinizde çocuk ve bebek bakımında deneyimli personeller için size hizmet veriyoruz. Ataşehir’de çocuk bakıcısı arıyorum; Deneyimli çocuk bakıcılar yabancı çocuk bakıcsı için size ideal adayları sunuyoruz. Çocuğunuzun İngilizce bilmesinde kolaylık sağlayan İngilizce bilen çocuk bakıcısı için bizi arayın.

Ataşehir bakıcı, Ataşehir yabancı yatılı bakıcı

Ataşehir’de hasta bakıcı arıyorum; Evinizde yatılı kalacak ve hastanıza bakacak yabancı hasta bakıclar için bize ulaşabilirsiniz. Ataşehir bakıcı hizmeti; Ataşehir bölgesinde hasta bakıcı elemanları için bizi arayın bilgi alın. Ataşehir ilçesinde hastanızın durumuna göre en uygun bakıcı ve hemşireler ile görüşün istediğinizi seçin. Ataşehir’de deneyimli referanslı hasta bakıcı arıyorsanız şimdi bize ulaşın. Ataşehir’de yabancı yaşlı bakıcısı; Ataşehir’de yaşlı bakıcılar için size hizmet veriyoruz. Yaşlınıza en iyi bir şekilde bakacak yemek ve temizlik yapacak ilaçlarını verecek bir personel arıyorsanız bizden destek alabilirsiniz.

Ataşehir’de temizlikçi (hizmetçi) arıyorum; Ev işlerinde temizlik, ütü, yemek gibi işlerinizi yapabilecek bilgi ve donanımlara sahip bir hizmetçi alma planınız var ise bize ulaşın. Özbekistan’lı temizlik elemanı, Afikalı temizlik elemanı, Türkmen temizlik elemanı, Yabancı dil bilen temizlik elemanı için sizlere hizmet vermekteyiz. Çalışma izni yapabileceğiniz yabancı personeller ise hizmet verilmektedir.

Ataşehir Yatılı Bakıcı

Ev Hizmetlerinde yabancı yatılı personel çalıştırma gibi bir planınız var ise taleplerinize göre en uygun ve ideal bakıcı ve personeli size vereceğiz. Ataşehir bölgesinde ev hizmetlerinde yardımcı, yatılı yaşlı ve hasta bakıcı, Yabancı dil bilen personeller için sizlere resmi olarak hizmet veren bir firmayız. Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizin işlerinize en uygun yabancı ve yerli personelleri buluyoruz. Rusça bilen yabancı bakıcı ve personel ile İngilizce bilen yabancı yatılı bakıcı ve personeller için bizi arayabilirsiniz. Ataşehir yabancı danışmanlık ajansı ELY Danışmanlık.

Ataşehir bakıcı fiyatları, Türkiye’de yabancı yatılı bakıcılar 13.000 TL ile 22.000 TL arasında çalışabilirler. Bakıcıların Bu fiyatlar aralığında çalışması yapacakları işlere ve görevlere göre değişebilir. Yabancı dil konuşabilen ve çocuk bakıcılığını yapan evde yatılı kalan bir dadı daha yüksek bir maaş alabilir. Ataşehir bölgesinde uygun fiyatlara yatılı bakıcı almak ve istediğiniz özelliklerde güvenilir referanslı bakıcılar ile çalışmak için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

5 Comments

  1. Ataşehir bakıcı için destek aldık, iyi bir yatılı personel alımı yaptık. Teşekkürler

  2. Ataşehir bölgesinde 62 yaşında anneme bakacak yatılı kalabilen, referanslı bakıcı aramaktayım.

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara