Evinizde hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, çocuk bakıcısı, temizlik personeli, dadı almak için bize ulaşın. İngilizce ve Türkçe bilen geniş personelleri ile size bakıcı veren resmi bir firma ile çalışmak için bizi arayabilirsiniz. Ataşehir bakıcı ajansı hizmetleri veren ELY danışmanlık İŞKUR özel istihdam bürosu olarak hizmet sunmaktadır. Ataşehir’de afrikalı bakıcı, Ataşehir’de filipinli bakıcı, Ataşehir’de Türkmen bakıcı, Ataşehir’de Özbek bakıcı, Ataşehir’de Etiyopyalı bakıcı, Ataşehir’de Nepalli bakıcı, Ataşehir’de yabancı yatılı bakıcı çalıştırmak için refernaslı adaylarımız ile görüşebilirsiniz.

Ataşehir Bakıcı Arıyorum

Evinizde veya işyerinizde yabancı personel çalıştırmak için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ataşehir’de dadı arıyorum; Bebek ve çocuklarınıza bakacak tercihinize göre İngilizce bilen yatılı dadı veya Türkçe bilen yatılı dadı almak için bizi arayarak size uygun adaylarla görüşün. Evinizde çocuk ve bebek bakımında deneyimli personeller için size hizmet veriyoruz. Ataşehir’de çocuk bakıcısı arıyorum; Deneyimli çocuk bakıcılar yabancı çocuk bakıcsı için size ideal adayları sunuyoruz. Çocuğunuzun İngilizce bilmesinde kolaylık sağlayan İngilizce bilen çocuk bakıcısı için bizi arayın.

Ataşehir bakıcı, Ataşehir yabancı yatılı bakıcı

Ataşehir’de hasta bakıcı arıyorum; Evinizde yatılı kalacak ve hastanıza bakacak yabancı hasta bakıclar için bize ulaşabilirsiniz. Ataşehir bakıcı hizmeti; Ataşehir bölgesinde hasta bakıcı elemanları için bizi arayın bilgi alın. Ataşehir ilçesinde hastanızın durumuna göre en uygun bakıcı ve hemşireler ile görüşün istediğinizi seçin. Ataşehir’de deneyimli referanslı hasta bakıcı arıyorsanız şimdi bize ulaşın. Ataşehir’de yabancı yaşlı bakıcısı; Ataşehir’de yaşlı bakıcılar için size hizmet veriyoruz. Yaşlınıza en iyi bir şekilde bakacak yemek ve temizlik yapacak ilaçlarını verecek bir personel arıyorsanız bizden destek alabilirsiniz.

Ataşehir’de temizlikçi (hizmetçi) arıyorum; Ev işlerinde temizlik, ütü, yemek gibi işlerinizi yapabilecek bilgi ve donanımlara sahip bir hizmetçi alma planınız var ise bize ulaşın. Özbekistan’lı temizlik elemanı, Afikalı temizlik elemanı, Türkmen temizlik elemanı, Yabancı dil bilen temizlik elemanı için sizlere hizmet vermekteyiz. Çalışma izni yapabileceğiniz yabancı personeller ise hizmet verilmektedir.

Ataşehir Yatılı Bakıcı

Ev Hizmetlerinde yabancı yatılı personel çalıştırma gibi bir planınız var ise taleplerinize göre en uygun ve ideal bakıcı ve personeli size vereceğiz. Ataşehir bölgesinde ev hizmetlerinde yardımcı, yatılı yaşlı ve hasta bakıcı, Yabancı dil bilen personeller için sizlere resmi olarak hizmet veren bir firmayız. Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizin işlerinize en uygun yabancı ve yerli personelleri buluyoruz. Rusça bilen yabancı bakıcı ve personel ile İngilizce bilen yabancı yatılı bakıcı ve personeller için bizi arayabilirsiniz. Ataşehir yabancı danışmanlık ajansı ELY Danışmanlık.

Ataşehir bakıcı fiyatları, Türkiye’de yabancı yatılı bakıcılar 19.000 TL ile 25.000 TL arasında çalışabilirler. Bakıcıların Bu fiyatlar aralığında çalışması yapacakları işlere ve görevlere göre değişebilir. Yabancı dil konuşabilen ve çocuk bakıcılığını yapan evde yatılı kalan bir dadı daha yüksek bir maaş alabilir. Ataşehir bölgesinde uygun fiyatlara yatılı bakıcı almak ve istediğiniz özelliklerde güvenilir referanslı bakıcılar ile çalışmak için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Yabancı yatılı bakıcı arıyorum Ataşehir >>

Ataşehir Filipinli Bakıcı

Ataşehir veya herhangi bir başka yerde çalışan bir Filipinli bakıcının görevleri, aileye ve bakım verdiği kişinin ihtiyaçlarına göre değişebilir. Filipinli bakıcılar genellikle çocuk bakımı, yaşlı bakımı veya ev işlerine yardımcı olmak için istihdam edilir. İşte Filipinli bir bakıcının yaygın görevleri:

 1. Çocuk Bakımı:
  • Çocukların güvenliğini sağlamak.
  • Çocuklara yemek hazırlamak ve yedirmek.
  • Temizlik, banyo, ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak.
  • Eğitim ve oyun aktiviteleri düzenlemek.
  • Çocukların okul çalışmalarına yardımcı olmak.
 2. Yaşlı Bakımı:
  • Yaşlıların temel bakım ihtiyaçlarını karşılamak (yemek, banyo, tuvalet, ilaç takibi).
  • Hasta veya yaşlı kişinin fiziksel ve duygusal destek sağlamak.
  • Doktor randevularına eşlik etmek ve sağlık takibini yapmak.
  • Ev içi güvenliği sağlamak.
 3. Ev İşleri:
  • Ev temizliği, toz alma, süpürme, bulaşık yıkama gibi ev işleri yapmak.
  • Yemek pişirmek ve alışveriş yapmak.
  • Çamaşır yıkama ve ütü işleri.
  • Bahçe bakımı (varsa).
 4. Dil Becerileri:
  • Filipinli bakıcılar genellikle İngilizce konuşabilme yeteneğine sahiptirler, bu nedenle iletişimde yardımcı olabilirler.
 5. Esneklik:
  • Çalışma saatlerine ve ihtiyaçlara esnek olarak uyum sağlama yeteneği.

Filipinli bakıcılar genellikle evde yaşayan aile üyelerinin bakımı ve ev işleriyle ilgilenirler. İşverenin beklentilerine ve anlaşmaya bağlı olarak, bu görevler değişebilir. İşveren ve bakıcı arasında net bir anlaşma ve günlük görevlerin yazılı olarak belirlenmesi önemlidir. Ayrıca, Filipinli bakıcıların ücretleri, çalışma saatleri ve diğer koşullar hakkında yerel yasalara ve düzenlemelere uymak önemlidir. İşverenlerin ve bakıcıların haklarını ve sorumluluklarını anlamaları gerekmektedir.

Ataşehir yabancı yatılı bakıcı

Ataşehir yabancı yatılı bakıcı” üzerine 8 düşünce

 • Ocak 17, 2023, 9:50 am
  Kalıcı bağlantı

  Ataşehir’de yatılı bakıcı için müracaat ettik. İyibir dadı aldık teşekkürler.

  Cevapla
 • Ocak 19, 2023, 9:17 pm
  Kalıcı bağlantı

  Ataşehir bakıcı için destek aldık, iyi bir yatılı personel alımı yaptık. Teşekkürler

  Cevapla
 • Ocak 20, 2023, 9:03 am
  Kalıcı bağlantı

  Ataşehir’de çocuk bakıcısı arıyorum. 8 yaşında çocuk.

  Cevapla
 • Ocak 22, 2023, 10:33 am
  Kalıcı bağlantı

  Ataşehir bölgesinde 62 yaşında anneme bakacak yatılı kalabilen, referanslı bakıcı aramaktayım.

  Cevapla
 • Kasım 1, 2023, 8:58 pm
  Kalıcı bağlantı

  Ataşehir de çalışacak yatılı Filipinli yardımcı arıyorum. Çalışma izni yaparken personel almak istiyoruz.

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir