Otelde temizlik personeli, kat görevlisi, karşılama elemanı, tercüman vb işleriniz için yabancı dili İngilizce olan personel ihtiyacınız olduğu zaman sizlere resmi olarak hizmet verebilen firmamız vasıtası ile destek alabilirsiniz. Otellerde çalışmak isteyen yabancı elemanlar ile işverenleri buluşturuyoruz. Size otelde çalışacak nasıl bir eleman lazım bize bildirin anında onlarca otellerde çalışmak isteyen profesyonel ingilizce konuşan elemanlar ile görüşme yapın. Otellerde çeşitli görevleri yapabilecek ana dili İngilizce olan personel ile irtibat kurarak işinize güç katın.

Otelde Çalışacak Filipinli Personel Arıyorum, Ana dilleri İngilizce olan, tertipli – disiplinli verilen işleri en iyi şekilde yapacak kapasitede olan profesyonel çalışmanın altından kalabilecek Filipinli otelde çalışacak elemanlar için bizi arayın. Filipinli personeller otellerde çalışabilir. Yabancı dil olarak İngilizce konuşurlar. Filipinli otel elemanları için bizi arayın; aradığınız adayların en iyisini bulun. Otelde çalışacak İngilizce konuşan aşçı ve aşçı yardımcısı talepleriniz için bize ulaşarak hizmet alın.

Otelde Çalışacak İngilizce Bilen Endonezyalı Eleman Arıyorum, Otellerde kat görevlisi, temizlik personeli vb işlerinizi yapacak müşteriler ile iletişimi güçlü İngilizce konuşan Endonezyalı personelleri işe almak isterseniz bize ulaşın. Otellerde verilen bütün işleri yani yapacağı işleri en iyi şekilde yapan başarılı müşteri ilişkileri iyi İngilizce konuşma kabiliyeti yüksek personeller ile hizmetinizdeyiz.

Otelde çalışacak İngilizce konuşan Afrikalı personel arıyorum, Türkiye’de bulunan Afrika kökenli (Etiyopya ve Uganda) olanlar İngilizce konuşan personellerden oluşmaktadır. Afrikalı bakıcıları otellerde temizlikçi ve kat görevlisi olarak çalıştırabilir hizmet alabilirsiniz. Afrikalı personel ihtiyacınız olursa resmi olarak eleman verme işleri yapan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Otele yabancı personel arıyorum

Otelde Çalışacak İngilizce bilen eleman arıyorum

Otelinizde açık olan olan işler için yabancı personel almayı düşünen işverenler için aradığı kriterlere en uygun yabancı personeller ile hizmet veriyoruz. Otellerde çalışacak sezonluk eleman almak dahil her türlü ihtiyacınızı karşılamak için geniş bir araştırma kadrosuna ile çalışan ELY yabancı personel danışmanlık firması ile irtibat kurarak en iyi öneri ve hizmetleri alabilirsiniz. Firmamız İşkur Özel İstihdam Ofisi olarak faaliyet gösteren resmi eleman verme firmasıdır. Otelinizde alacağınız yabancı personellere çalışma izni yapmanız gerektiğini unutmayın.

Bellboy olarak çalışacak İngilizce bilen yabancı elemanlar; Otelinizde bellboy olarak çalışacak kalifiye elemanlar ile çalışmak için size çözümler sunuyoruz. Bellboy otele gelen müşterilerin ilk göreceği kişi olması hasebiyle önem arz eder. Diksiyonu elbette İngilizce konuşması iyi olan Bellboylar ile çalışmak için bizi arayın. Otelinize gelen müşterileri odasına kadar çıkaracak onlara eşlik edecek varsa eşyasını taşıyacak personeller ile bir adım önde olabilirsiniz.

İstediğiniz otel çalışanları ve özellikleri hakkında bize bilgi verin size özel adayları ile sizi buluşturalım.

Otelde çalışacak ikram ve servis elemanı olarak hizmet verecek yabancı dili iyi olan kişilerle sizleri bir araya getirerek işinize katkı sağlamasını ve yararlı olmasını önemsemekteyiz.

İstanbul’da otelde çalışacak İngilizce bilen yabancı eleman, İstanbul’da yabancı dil bilen otel çalışanı Arıyorum, Yabancı dil bilen otel elemanları, Bellboy olarak çalışacak yabancı elemanlar, Otele ingilizce bilen yabancı, Antalya yabancı personel otel çalışanı, İzmir’de otelde çalışacak yabancı eleman, ingilizce konuşan otel personeli, İngilizce bilen otelde temizlik elemanı, Yabancı dil bilen otelde çalışacak eleman arıyoruz, Yabancı danışmanlık otel çalışanı ihtiyacınız için bizi arayın.

Otelde Çalışacak İngilizce bilen eleman arıyorum

Otelde Çalışacak İngilizce bilen eleman arıyorum” üzerine 7 düşünce

 • Ocak 25, 2023, 4:01 pm
  Kalıcı bağlantı

  İstanbul otelde çalışacak İngilizce iyi konuşan eleman lazım 3 kişi

  Cevapla
 • Ocak 28, 2023, 11:23 am
  Kalıcı bağlantı

  Otelde Çalışacak Filipinli Personel Arıyorum, Ana dilleri İngilizce olan, tertipli – disiplinli verilen işleri en iyi şekilde yapacak kapasitede olan profesyonel çalışmanın altından kalabilecek Filipinli otelde çalışacak elemanlar

  Cevapla
 • Şubat 2, 2023, 10:17 am
  Kalıcı bağlantı

  Ataşehir de kat görevlisi olarak çalışacak kız personele ihtiyacımız var. Çalışma izni yapabileceğiniz yabancı dil ingilizce bilen lazım…

  Cevapla
  • Şubat 16, 2023, 2:14 pm
   Kalıcı bağlantı

   Merhabalar!
   Ben Ina, 4 tane dil biliyorum İngilizce italyanca Türkçe Arnavutça ve İspanyolca anlıyorum. Daha önce İtalya’da Garson Restaurant yaptım. Hala İtalya’da yım. Iş bulursam, Türkiye gelebilirim.

   Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir