Çocuklarınıza bakacak, okul, yemek ve temizlik alanında destek olacak çocuk bakıcısı arayanlar için en uygun adaylarla hizmet veren bir firmayız. İstanbul çocuk bakıcısı talepleriniz için bizi arayarak işinize uygun çocuk bakıcıları ile çalışabileceksiniz. Türk ve yabancı çocuk bakıcıları havuzumuzdan isteklerinize uygun bakıcı bulma imkanı sunmaktayız. Çocuk bakıcısı talep ederken İngilizce bilen bakıcı alabilirsiniz veya Türkçe konuşan İngilizce bilmeyen bakıcılar ile de çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Çoçuk bakıcısı arıyorum istanbul

İstanbul’da Çocuk bakıcısı nereden bulunur? Yasal çerçeve içinde İŞKUR’a bağlı özel istihdam ofisi olarak faaliyet gösteren resmi bir firmadan İngilizce veya Türkçe konuşan bakıcı alarakçalışma iznide yapabilirsiniz. Ayrıca ikinci konuda bir yabancı personeli evinizde çalıştırmak istediğiniz zaman çocuk bakıcısının hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Yani alacağınız çocuk bakıcısı nereli, yasal olarak Türkiye’de kalıyor mu? çalışma izni yapmak isterseniz bunu uygun mu? daha önce çalıştığı yerlerde referans verebiliyor mu? bu hususlar hakkında bilgi sahibi olmanız son derece önemlidir. İstanbul yatılı çocuk bakıcı ajansı aracılığı ile hizmet alabilirsiniz.

Çocuk Bakıcısının Görevleri Nelerdir?

 1. Sağlık ve güvenlik; Çocuklar için sağlıklı ve güvenli bir ortam oluşturmak. Bu ortamda çocukların yatalacak ve çalışacak alanlarının temiz ve çocuklar küçük ise oynamalarında zarar göreceği oyuncak ve çaşitli maddeleri ortadan kaldırmalıdır. Belirli yaşlarda küçük olan çocukları tek başına odada bırakmamalıdır.
 2. Beslenme; Çocukların düzenli beslenmeleri hakkında tedbir alarak iyi beslenmelerini sağlamalıdır. Belirli aralıklar ile meyve ve sağlıklı ürünleri yemesi için plan yaparak takip etmelidir.
 3. Eğitim; Gerekirse çocukları okula götürüp getirebilir. Derslerini bizzat kendisi yapmadan anladığı bir alan var ise çocuğa yardımcı olmalıdır. İngilizce konuşan bir dadı ise çocuklarla inglizce konuşarak ingilizce öğrenmelerine katkıda bulunmak için çaba göstermelidir.
 4. Başkaları ile çalışmak; Çocukların okul arkadaşları ile birlikte ders ve çeşitli aktiviteleri yapacağı sırada bakıcı bu durumları gözlemlemelidir.

İstanbul’da acil çocuk bakıcısı arıyorum

Halen çalışmakta olduğunuz çocuk bakıcınız biranda işi bırakırsa ne yapacaksınız? bu sizin için çok rahatsız edici, çocuk bakıcıya alıştı ise onlar içinde zor bir süreç olacaktır. Çocuk bakıcınızın geri gelme durumu sözkonusu değil ise bizi arayarak hızlı ve güvenli bir bakıcı ile çalışma sağlayabilirsiniz. İstanbul içinde yabancı yatılı çocuk bakıcı lazım ise bizi arayın.

İstanbul’da çocuk bakıcı danışmanlık firması

İstanbul anadolu ve avrupa yakasında çocuk bakıcısı almak isteyenler için hizmet vermekteyiz. Çocuk bakıcısı arıyorum İstanbul bölgesinde en iyi daı ve çocuk bakıcı adayları. İngilizce bilen, Arapça bilen, Rusça bilen, Türkçe bilen, Fransızca bilen çocuk bakıcıları için bizi tercih ederek uygun elemanı alabirsiniz. Yatılı olarak çalışacak ve yabancı dil bilen bir çocuk bakıcısı çocukların yabancı dil konuşma ve geliştirme konularında da büyük etki sağlayacaktır. Çocuk bakıcı adayı olarak bize kayıt olan yüzlerce bakıcı arasından size uygun olaranları video olarak göndermekteyiz. Beğendiğiniz adaylar ile görüşme imkanı sağlamaktayız. Sözleşmeli profesyonel refernaslı çocuk bakıcıları için bizi tercih edebilirisniz.

İstanbul çocuk bakıcı maliyeti nedir?

İstanbul’da çocuk bakıcı fiyatları hakkında ortalama bilgiler vereceğiz. İstanbul’da Filipinli çocuk bakıcısı maliyeti bir aylık ücretleri 1.000 $ ile 1.300 $ ‘dır. Gündüzlü ve yatılı seçenekleri ile İstanbul’da filipinli bakıcı arayanlar için uygun adaylar ile buluşma imkanı. İstanbul’da Afrikalı çocuk bakıcı fiyatları 750 $ ile 850 $ arasındadır. Afrikalı bakıcılar ingilizce konuşmaktadır. Bir kısmı Arapça’da konuşabilirler. İstanbul’da Türkçe bilen Türkmen – Özbek bakıcı fiyatları 14.000 ₺ ile 16.000 ₺ arasındadır. İstanbu’da çocuk bakıcıları haftada bir gün izin kullanır (24 saat) izin ücretleri ise 100 ₺ ile 150 ₺ arasındadır.

İstanbul’da yatılı çocuk bakıcısı ajansı; Çocuk bakıcıalrı farklı yaşlardaki çocuklara birlikte bakabilirler, okul yakın mesafede isen okuldan alıp getirme ve sabah okula götürme hizmeti verebilirler. Sizde sözleşmede yer alan bütün işleri büyük bir dikkatele yapabilecek eğitimli kültürlü bakıcılar ile tanışarak evinize davet edip birlikte çalışma imkanı sağlayabilirsiniz. İstanbul çocuk bakıcısı arayanlar için en uygun adaylar ile çalışma sağlamaktayız.

İstanbul çocuk bakıcısı

Başta ingilizce konuşabilen Filipinli, Nepalli, Endonezyalı, Afrikalı, Etiyopyalı, Ugandalı, Türkmen, Özbek, Kırgız, Rus, Gürcü, Ermeni çocuk bakıcıları için bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. İstanbul’da resmi olarak çocuk bakıcı verebilme yetkisine sahip güvenli yasal bir firma ile deneyimli çocuk bakıcısı verebilecek bir bakıcı firmasıyla çalışmayı hedefliyorsanız bize ulaşın. İstanbul’da Özbek bakıcı firması arayan bize ulaşabilir Özbek bakıcılarla çalışmak için bizi arayın en iyi hizmetleri size sunalım. İstanbul’da Türkmen bakıcı firması arayanlar Türkmenistan’da bakıcılarla çalışmak istiyorlarsa kendilerine referanslı ve deneyimli personeller ile hizmet sunuyoruz.

İstanbul’da Filipinli çocuk bakıcı – dadı firması için bizi arayarak çocuklarınız veya bebekleriniz için en uygun Filipinli çocuk bakıcıyı ve Filipinli bebek bakıcısını bulabilirsiniz. İstanbul’da İngilizce konuşan bakıcı veren firma, çocuk ve bebek bakıcıları almak e çocuklarınızın ana dili gibi İngilizce Rusça bilmesini istiyorsanız bize ulaşarak en iyi bakıcılarla buluşabilirsiniz.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Rusça konuşan yabancı yatılı çocuk bakıcı temin etmek için referasnlı – deneyimli daı ve bakıcı adayları ile sizlere hizmet veren ELY Danışmanlık ile çalışabilirsiniz.

Çoçuk bakıcısı arıyorum İstanbul

Çoçuk bakıcısı arıyorum İstanbul” üzerine 3 düşünce

 • Şubat 1, 2023, 1:17 pm
  Kalıcı bağlantı

  İstanbul’da yatılı ingilizce bilen çocuk bakıcısı arıyorum, Referanslı olanları tercih ediyorum. Evde 7 ve 9 yaşlarında iki erkek çocuk var.

  Cevapla
 • Şubat 2, 2023, 10:16 am
  Kalıcı bağlantı

  Çocuk bakıcısı arıyorum, 8 yaşında bir kız çocuğu var. Yabancı dil bilen, 20-30 yaş arası birini arıyoruz.

  Cevapla
 • Şubat 14, 2023, 1:49 pm
  Kalıcı bağlantı

  İstanbul’da çocuk bakıcı aramaktayız. İngilzice bilen yabancı yasal bakıcı lazım

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir