Bakıcı adaylarını seçerken karşılıklı görüşme yapabileceğiniz farklı adaylaran sonra karar vermek isterseniz bizler size kurumsal destek vermekteyiz. Bakıcının karakterinin, isteklerinin, ihtiyaçlarının ve ilgi alanlarının beklentilerinizi karşıladığından emin olmanız gerekir. İsteyen müşteriler kendilerine uygun yabancı bakıcı ile birkaç görüntülü görüşme gerçekleştirir ve sonra karar verir. Türkiye’de yasal bakıcı adaylarıile çalışmak için bizi aramanız yeterlidir. Farklı kültürlerden gelen bakıcı adayları ile tanışarak aradığınız bakıcıyı bulabileceğiniz bir düzen kurduk. Elimizde bulunan yabancı bakıcılar Türkçe bilen, İngilizce bilen, Rusça bilen, Arapça bilen personelelrden oluşmaktadır. Sizde evinizde çalışması için yabancı bakıcı arıyorum diye yola çıktı iseniz uygun adaylarla görüşerek aklınızdaki doğru bakıcıyı bulabilirsiniz.

Yabancı Bakıcı Arıyorum

Uluslar arası bakıcı işleri yapmak isteyen, Asyalı, Afrikalı bakıcılar ile çalışarak en iyi hizmetleri alabilirsiniz. Verdiğiniz işleri yapabilen iyi bir bakıcı üstünüzdeki yükü azaltacaktır. Özellikle evlerde yatılı olarak kalan bakıcı adaylarımız deneyimli ve alanında referans verebilecek bir durumdadır.

Yatılı yabancı dil bilen bakıcı arıyorum İstanbul

Nasıl bir yabancı bakıcı arıyorum? yabancı Bakıcılar evlerde çocuk bakıcısı, dadı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, ev işlerine yardımcı, hemşire vb alanlarda çalışabilmekteler. Bakıcı arayanlar için firmamız öncelikle sizlerin beklentilerini not eder daha sonra ise size uygun özelliklerde bakıcılar ile iletişim kurarak sizlerin vereceği şartları kabul eden adaylar ile sizi buşuşturur. Bakıcılar verilen ve sözleşmede yapması gereken her işi takip eder. Bakıcılar, işverenlerine her türlü işlerde yardımcı olduklarından özellikle yaşlı ve hastalar için kolaylıklar sağlar. Bazı bakıcılar faturaları, hasta ise ilaçları takip eder, yine de diğerleri bebek bakıcısı (dadı), çocuk bakıcısı olarak hizmet verebilirler. Özellikle iyi bir bakıcı buldu iseniz ve güveniniz yeterli düzeye geldi ise sözleşmede verilen işlerin dışında çok fazla iş vererek performansınını düşürmeyin.

Evde Kalacak Bakıcı Arıyorum

Ev hizmetleri adı altında çalıştıracağınız bir bakıcının evde hangi işlerden sorumlu olacağını ve buna uygun bir aday aradığınızı anlıyoruz. Bizler müşterilerin talepleri doğrultusunda en uygun adaylar ile geri dönüş yapmaktayız. Sizlere uygun adayları onayladıktan sonra sizinle iletişime geçerek bakıcı adayları ile görüşmenizi sağlamaktayız. Güvenerek evinizi emenaet edeceğiniz bir bakıcının referasnlı olması ve yasal olması gereklidir. Biz ELY Danışmanlık firması olarak Özel İstihdam Ofisi olarak hizmet veren bir bakıcı danışmanlık ve personel verme firmasıyız. Ardığınız bakıcı için bize ulaşarak iyi bir bakıcı seçmenize yardımcı oluyoruz. Türkiye’de büyükşehirler dahil isteyen bakıcı adaylarını ülke geneli her yere hatat yurt dışına bile gönderebilmekteyiz. Nasıl bir bakıcı aradığınızı bize bildirin bizde size en uygun bakıcıyı bulalım. Aradığınız yatılı bakıcılar için bizimle irtibat kırabilirsiniz.

YABANCI BAKICI NASIL BULUNUR? ELY Danışmanlık gibi resmi firmalar aracılığı ile yabancı bakıcı bulabilirsiniz. Yabancı bakıcı arayan çoğu işveren bazen bu prosedürleri bilmezler bizler alacağınız bakıcıya çalışma izni yapabilmeniz için yasal bir bakıcı ile size çözüm sunuyoruz. Evinizi emanet edeceğiniz bir bakıcının güvenli olması kaçınılmazdır. Sizde bizi arayarak çocuk, bebek, yaşlı, hasta bakıcılar bulun ve profesyonel hizmetlerden yararlanın.

Yabancı Dadı Arıyorum

Evde bebek bakımı konusunda size destek olacak İngilizce bilen dadı arayanlar için, Rusça bilen dadı arayanalr için, Arapça bilen dadı arayanalr için ve Türkçe bilen dadı arayanlar için hizmet veren yasal bir firmayız. Sizde yatılı veya gündüz çalışacak yabancı dadı arıyorsanız şimdi bize ulaşın. Bebek bakıcılığı alanında referanslı dadı arıyorum diyenlere Afrikalı, Filipinli, Nepalli, Endonezyalı, Türkmen, Özbek, Rus bebek bakıcıları ile hizmet veriyoruz.

Yabancı dil bilen bebek bakıcısı arıyorum; Yabancı dil konuşabilen yabancı bakıcı çocuklarınızı ingilizce konusunda önemli bir yere getirir. Yabancı dil bilen bir bebek bakıcısı alırsanız çocuğun İngilizceyi iyi anlayarak öğrenmesi ve öğrendiklerini hayatında daha verimli kullanmasını sağlarsınız. Ekenomik gücü yerinde olan bebek bakıcısı için İngillizce bilmesini tercih ettiğini biliyoruz. Sizlere alanında uzmanlaşmış kadrosuyla en iyi bebek bakıcılarını buluşturan resmi İşkur Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet veren bakıcı firması ile iletişime geçerek en uygun bakıcılar ile buluşun.

Özbekistanlı Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Türkmenistanlı Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Filipinli Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Nepalli Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Afrikalı Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Ugandalı Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Etiyopyalı Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Nijeryalı Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Taylandlı Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, İngilizce bilen Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Rusça bilen Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Arapça bilen Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Yaşlı bakıcı için Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Hasta bakıcı için Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Çocuk bakıcısı için Yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Yatalak hasta bakıcı için Yatılı yabancı bakıcı arıyorum…

Yatılı yabancı bakıcı arıyorum

Yatılı yabancı bakıcı arıyorum” üzerine bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir