Yaşlı bakıcı danışmanlık bürosu olarak yasal hizmet veren bir firmayız. Evinizde yaşlı bakıcı personeli ihtiyacınız için referanslı yaşlı bakıcı hizmeti veriyoruz. Türkçe bilen yabancı yaşlı bakıcı temini için bize ulaşın. Yaşlı bakıcı adayları arasında tecrübeli bakıcılar ile çalışın. Evde yatılı yaşlı bakıcı almak isteyenler için çalışma izni yapabileceğiz adaylar ile çözümler sunuyoruz. İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yaşlı bakıcı ihtiyaçlarınız olursa bize yazabilirsiniz. İstanbul yaşlı bakıcı danışmanlık hizmetlerini veriyoruz.

Yaşlı bakıcı neler yapar? İstanbul’da evinizde yatılı olarak çalışacak yaşlı bakıcısının görevleri şu şekildedir. Yaşlının kişisel temizliği, ilaç verme, düzenli yemek verme işlerini büyük bir dikkatle takip eder. Herhangi bir durumda tıbbi müdahale olduğu zaman nereyi araması gerektiğini bilir. Herhangi bir davranış bozukluğu ve saldırganlık olduğu takdirde bunu aile bireylerine hemen bildirir. (Yaşlı bakıcı olarak çalışan elemanları kendi evinize götürerek temizlik yapmaya veya yakınınızın evini, işyerini temizliğe göndermek doğru değildir)

Annem için yaşlı bakıcı arıyorum İstanbul

İstanbul’da anadolu ve avrupa yakasında anneniz veya büyükanne için yaşlı bakıcısı talebiniz olursa biz size eleman bulma en iyi yaşlı bakıcıyı önerme gibi olanaklar sunuyoruz. Anneniz ile kalacak ve onu emanet edeceğiniz referanslı yaşlı anne bakıcısı için yasal olarak bizden hizmet alabilirsiniz. Yaşlı bakıcısı arıyorum İstanbul, Annenizi bakabilecek annenizin hastalığına ve durumuna göre önceden başka bir yaşlı için bakıcılık yapmış elemanlar için bizi arayabilirsiniz. Yaşlı anne bakımı için vereceğimiz adaylar Türkçe konuşan yasal bakıcılardan oluşmaktadır. Eğer anneniz Türkçe bilmiyor ise anneniz için talebinize göre İngilizce, Rusça ve Arapça bilen yaşlı bakıcı adaylarımız ile hizmet veriyoruz.

Babam için yaşlı bakıcısı arıyorum İstanbul

Yaşlı bakıcı arıyorum İstanbul

Babanız yaşlı ve bakıma muhtaç mı? Büyükbaba için bir yaşlı bakıcı ihtiyacı ve arayışı içinde misiniz? İstanbul başta olmak üzere Türkiye’de her yere yaşlı bakıcı göndermekteyiz. İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasında babanız için yaşlı bakım elemanı, referanslı yabancı bakıcı alarak güvenle bakımını sağlayın. Yaşlı bakıcı olarak çalışmış ve şimdi çalışmak isteyenler, dede bakımı, yaşlı bakımı ihtiyacınıza hızlı ve profesyonel cevaplar sunuyoruz.

İstanbul’da yaşlı bakıcı fiyatları 13.000 ₺ den başlayan fiyatlarla yaşlılarınıza bakabilecek deneyimli yaşlı bakıcıları ile hizmet vermekteyiz. İstanbul’da yaşlı bakıcılığı alanında Türkçe bilen Türk kültürüne uygun yemekler yapabilen temiz titiz işini en iyi şekilde yapan yaşlı bakıcılarımız ile çalışın. Yaşlı bakıcı maaşları İstanbul için 13.000 ₺ – 17.000 ₺ dir. Yaşlıların durumuna göre fiyatlar bu aralıkta olur.

Neden bizden yaşlı bakıcı almalısınız?

Öncelikle resmi yasal bir firmayız. İŞKUR özel istihdam bürosu olarak resmi eleman verebilme iş ve işçi bulma belgesi olan bir danışmanlık ajansıyız. Size yasal yaşlı bakıcı veririz. Alanında referansı olan dürüst yaşlınıza iyi bakacak koruyacak bilgi ve beceriye sahip iyi bir bakıcı ile çalışma olanağı elde edersiniz.

Her dilde yaşlı bakıcı temini için İstanbul’da sizlere kurumsal hizmetler vermekteyiz. Bizi güvenle arayabilirsiniz. Referanslı yaşlı bakıcı İstanbul talepleriniz için lütfen bizi arayın.

Yaşlı bakıcı arıyorum İstanbul

Yaşlı bakıcı arıyorum İstanbul” üzerine bir düşünce

  • Şubat 2, 2023, 10:14 am
    Kalıcı bağlantı

    İstanbul’da 69 yaşında yaşlı bakıcı var. Ev hizmetlerinde çalışacak deneyimli birini arıyoruz.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir