Bakıcı bulmak için sizlere bazı öneriler vereceğiz. Öncelikle yasal bakıcı almak için resmi danışmanlık firmalarını tercih etmeniz gerekir. Yani size personel temini yapan firmanın İşkur Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermesi gerekir. Bu yasal firmalar aracılığıyla ile personel almak isterseniz bir sözleşme yapmanız gerekir. Daha sonra alacağınız aday yabancı ise çalışma izni yapılıp yapılmayacağını kontrol ediniz. Türk veya yabancı bakıcı bulabileceğiniz bir firmada Ely Danışmanlık firmasıdır. Size işinize en uygun kriterlerde en az üç bakıcı ile görüşme imkanı sunuyoruz. Evinizde gündüz çalışacak veya yatılı olarak kalacak bakıcı adayları için bizi de tercih edebilirsiniz.

Türk vatandaşı bakıcı nereden bulurum? İster gündüz çalışacak isterseniz haftada bir veya iki gün izinli olmak üzere yatılı çalışacak Türk bakıcıları bizi arayarak bulabilirsiniz. Deneyimli, referanslı, işinize göre uygun donanımlara sahip Türk bakıcı bulacağınız Ely Danışmanlık firması size uygun adayları bulur. Türk bakıcı arayanlar bize ulaşarak istediği adayı bulabilir.

Yabancı Bakıcı Nasıl Bulunur?

Nereden Bakıcı Bulabilirim istanbul

Ev işlerinde çalışacak gündüz işe gelip giden veya evinizde yatılı olarak tercih edeceğiniz iyi kalifiye bir personele ihtiyacınız var mı? Şimdi bizi arayın. İngilizce bilen bakıcı tercihleri için Filipinli, Nepalli, Endonezyalı, Taylandlı, Afrikalı bakıcı bulabilirsiniz. Türk dilini bilen iyi Türkçe konuşan adaylar için Türkmen, Özbek, Kırgız, Moldovalı vb ülkelerden gündüzlü ve yatılı yasal bakıcı bulabilirsiniz. En iyi personelleri bulabileceğiniz firmalardan biriyiz. İstanbul’da nereden bakıcı bulacağınız ile alakalı size Ely Danışmanlık firmasını arayarak bilgi almanızı önermekteyiz. Nereden bir bakıcı bulurum? evde işiniz için en uygun aday tercihlerini yapabileceğiz bir firmayı arayarak çözümler bulun.

İstanbul başta olmak üzere İzmir, Muğla, Antalya, Ankara, Bursa, Kocaeli, Edirne, Tekirdağ gibi bölgelerde personel isteyenlere anında çözüm sunuyoruz. O halde iyi bir dadı ve yardımcı almak isteyenler bizi arayarak uygun adayları seçebilirler.

Yabancı dili İngilizce olan bakıcı nereden bulurum? Arapça bilen gündüzlü ve yatılı bakıcı yardımcı nereden bulunur? Türkçe konuşan hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, hemşire ve ev işlerine yardımcı personel nasıl bulabilirim diye düşünmeyin hemen bizi arayın.

Nereden Bakıcı Bulabilirim?

Nereden Bakıcı Bulabilirim?” üzerine bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir