Beşiktaş ilçe ve mahallelerinde Afrikalı bakıcı yardımcı ve temizlik personelleri için yasal sizinle çalışacak referanslı elemanlar için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Beşiktaş’ta Afrikalı çocuk bakıcı, Beşikaş bölgesinde Afrikalı dadı arayanlara kurumsal çözümler sunmaktayız. Afrika ülkelerinden bir bakıcı yardımcı ve dadı ile çalışırsanız işlerini çok iyi yapar, disiplinli ve verilen işi anlama kabiliyetleri yüksektir. Bu sebeple temizlik, yardımcı, dadı ve çocuk bakıcı alanında bir hizmet almak isteyenlere Afrika kökenli bakıcıları önermekteyiz. Beşiktaş’ta çalışabilecek bazı Afrika ülkelerinden bakıcı adaylarımız şu şekildedir; Beşiktaş Nijeryalı Bakıcı, Beşiktaş Etiyopyalı Bakıcı, Beşiktaş Ugandalı Bakıcı, Beşiktaş Ganalı Bakıcı, Beşiktaş Kenyalı Bakıcı, Beşiktaş Jamerunlu Bakıcı vb. isterseniz bizi arayabilirsiniz. Afrikalı Bakıcı Arıyorum Beşiktaş >>

Beşiktaş ilçesinde Afrikalı bakıcı yardımcı

Beşiktaş veya herhangi bir yerde bir ev işlerine yardımcı veya çocuk bakıcısı olarak çalışan Afrikalı bir kişi genellikle aşağıdaki görevleri üstlenebilir:

beşiktaş afrikalı bakıcı
 1. Ev Temizliği:
  • Ev işleri yardımcısı, genel ev temizliği, toz alma, süpürme, paspaslama ve diğer temizlik görevlerini yerine getirebilir.
 2. Ütü ve Çamaşır Yıkama:
  • Çamaşırları yıkamak, ütülemek ve düzenli olarak giysileri katlamak gibi giyimle ilgili görevleri yerine getirebilir.
 3. Yemek Hazırlığı:
  • Yiyecek hazırlama konusunda yardımcı olabilir. Bu, basit yemeklerin yapılması veya önceden belirlenmiş tariflere göre yemek pişirmeyi içerebilir.
 4. Alışveriş Yardımı:
  • Ev işleri yardımcısı, ihtiyaç duyulan temel malzemelerin alınması için markete gitme konusunda yardımcı olabilir.
 5. Çocuk Bakımı:
  • Çocuk bakıcısı olarak, çocukların bakımı, oyun oynama, ödevlere yardımcı olma, çocukların güvenliğini sağlama ve genel refakat görevlerini üstlenebilir.
 6. Ev Düzeni ve Organizasyon:
  • Ev düzeni ve organizasyon konusunda yardımcı olabilir. Eşyaların yerleştirilmesi, düzenlenmesi ve genel ev düzeninin korunması gibi görevleri yerine getirebilir.
 7. Bahçe Bakımı:
  • Eğer evde bir bahçe varsa, bahçe bakımı konusunda yardımcı olabilir. Bitkilerin sulanması, bahçenin düzenlenmesi gibi görevleri üstlenebilir.
 8. Esnek Görevler:
  • İhtiyaca bağlı olarak, özel bir etkinlik için yardım etme, misafirler için hazırlıklara katılma gibi esnek görevleri de yerine getirebilir.

Her aile farklı ihtiyaçlara sahip olduğu için, ev işleri yardımcısı veya çocuk bakıcısı ile çalışmadan önce beklentiler ve görevler konusunda net bir anlaşma yapılması önemlidir. Ayrıca, işe alım sürecinde referanslar kontrol edilmeli ve gerekli yasal prosedürlere uyulmalıdır.

Beşiktaş Afrikalı Bakıcı Yardımcı Fiyatları; Afrikalı Bakıcı ve yardımcı adayları Beşiktaş bölgesinde 850 $ ile 1.100 $ arasında referans ve dil becerilerine göre farklı maaşlara çalışır. Sizde Beşiktaş’ta Filipinli yardımcı personele ihtiyaç duyarsanız bizi arayın.

Beşiktaş Afrikalı Bakıcı

Beşiktaş Afrikalı Bakıcı” üzerine 2 düşünce

  • Kasım 30, 2023, 12:36 pm
   Kalıcı bağlantı

   Nazgül hanım Afrikalı bakıcı ücretleri yapılacak olan işin özelliklerine göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi vermeniz durumunda size yardımcı olabiliriz.

   Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir