Ev yardımcısı danışmanlık

Evişlerinde yardımcı yatılı yabancı eleman Ev yardımcı danışmanlık firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ülkemizde kadınların iş hayatında her geçen gün daha aktif bir rol üstlenmesi evlerde yapılacak olan hizmetlere vakit ayıramamalarına neden olmaktadır. Firma olarak bizlerde ev işlerinize yardımcı olacak personel temin etmenizi sağlamaktayız. Ev işlerini yapmak çalışan insanlar için oldukça zor olmaktadır ve bu işler için gereken zamanın olmaması yapılacak olan işleri daha da içinden çıkılmaz hale sokmaktadır. Bu tür durumlarda aileler çoğunlukla yatılı ev yardımcısı ya da gündüzlü ev yardımcı personeline ihtiyaç duymaktadır. Firma olarak bizlerde sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda ev işlerine yardımcı bayan eleman temin etmekteyiz.

Ev yardımcısı danışmanlık şirketleri

Ev işlerine yardımcı yatılı eleman

Evi işlerine yardımcı personel ihtiyacınız olduğunda ilk dikkat etmeniz gereken husus güvendir. Siz iş yerinizde çalışırken ev yardımcısı olarak çalışacak kişi evde çoğunlukla yalnız kalacağından dolayı güvenilir bir personel bulmak oldukça önem kazanmaktadır. Ayrıca ev yardımcı personeli ihtiyacınız olduğunda dikkat etmeniz gereken diğer bir husus bu alanda tecrübeli olup olmadığıdır. Yapılacak işin karşılığında bir ücret ödeneceğinden dolayı tecrübeli bir kişi temin etmek oldukça önemlidir. Ev yardımcısı personeline ihtiyaç duyduğunuzda aradığınız özelliklerde güvenilir ve tecrübeli bir kişiye ihtiyaç duymanız halinde bu alanda hizmet veren ev yardımcısı danışmanlık firmalarına başvuru yapmanız daha sağlıklı ve olumlu sonuçlar almanıza imkan tanıyacaktır. Ev yardımcısı danışmanlık firması olarak sizlere güvenilir alanında tecrübeli ve referansı olan personeller temin etmekteyiz.

Ev yardımcısı yabancı personel fiyatları

Türkmen, Özbek, Kırgız eve yardımcı elemanların aylık maaş ücretleri 5.500 ₺ ile 7.000 ₺ arasındadır. İngilizce bilen yatılı yabancı personel maaşları Endonezyalı, Nepalli, Filipinli 800 $ ile 1.300 $ arasındadır. Ev yardımcısı olarak bir kişiyi çalıştırmak istediğinizde bu hizmet karşılığında ödeyeceğiniz ücret belirlenirken birçok farklı kriter söz konu olmaktadır. Ev yardımcı fiyatları belirlenirken çalıştırmak istediğiniz personelin niteliği oldukça önemlidir. Alanında tecrübeli ve bilgili bir kişi ile bu alanda uzmanlaşmamış bir kişinin fiyatı aynı olmamaktadır. Ayrıca ev yardımcısı fiyatları belirlenirken evinizin büyüklüğü, hangi şehirde yaşadığınız da önemlidir. Ev yardımcısı fiyatları belirleneceği zaman çalıştırmak istediğiniz personelin ülkesi de fiyat belirlemende öne çıkmaktadır. Örnek vermek gerekir ise bir Endonezya, Filipinler ülkesi vatandaşları ile Türkmenistan veya Özbekistan ülkesi vatandaşlarının istedikleri ücret aralığı aynı olmamaktadır.

Eve yardımcı yabancı personel maaşları; Ortalama bir fiyat göz önüne alındığında ev yardımcısı fiyatları 5000 ₺ ile 8000 ₺ arasında değişiklik göstermektedir. Belirtmiş olduğumuz gibi çalıştırmak istediğiniz personelin hangi ülke vatandaşı olduğu, evinizin büyüklüğü, tecrübesi, ve yaşadığınız il fiyatlarda farklılık olmasına neden olabilmektedir. Ev yardımcısı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayıp bilgilerinizi ilettiğinizde sizlere bilgi aktarabiliriz.

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir