Aylık Yatılı Çocuk Bakıcı Fiyatları

Evde Çocuk bakımı ücretleri değişlik göstermektedir. Mesela Türkmen, Özbek, Kırgız yatılı çocuk bakıcı fiyatları 5.500₺ ile 6.500 ₺ arasında değişmektedir. Evde yatılı çocuk bakımı için Endonezyalı yatılı bakıcı ücreti 860 $ ‘dan başlamaktadır. Evde Filipinli bir çocuk bakıcı fiyatı ise en düşük 1.000 $ dır. Yabancı bakıcılar arasındaki bu fiyat farkı Filipinli, Nepalli, Endonezyalı bakıcıların ingilizce bilmesinden kaynaklanmaktadır. Birçok evde çocuk bakıcı çalıştıran kişiler ingilizce bilmesini tercih eder. Sebebi ise çocukların ana dili gibi ingilzce öğrenmesidir.

Evde Çocuk Bakıcı Maaşları Ne kadardır?

Aylık Yatılı Çocuk Bakıcı Fiyatları

Türkmenistanlı evde çocuk bakıcı maaşı 5.500 ₺, Kırgızistanlı evde çocuk bakıcı maaşı 5.600 ₺, Özbekistanlı evde çocuk bakıcı maaşı 5.500 ₺ ‘den başlamaktadır. Çocuk Bakıcı maaşları bakıcı için önem arzeder. Yabancı bir bakıcı para kazanmak için evde yatılı kalır. Siz çocuklara bakacak yatılı bakıcı için uygun be hak ettiği ücreti öderseniz verimli olma kapasitesi artacaktır..Düşük maaşlara evde çocuk bakıcısı çalışanların bir müddet sonra işten çıktığı görülmektedir. Endonezyalı evde çocuk bakıcı fiyatı minimum 850 $. Nepalli ve Filipinli bakıcıların ise 900 $’dan aşağı değil-dir.

Çocuk Bakıcı Ücretleri

Türkmen, Özbek, Kırgız yatılı çocuk bakıcı fiyatları 5.500₺ ile 6.500 ₺ arasında değişmektedir. Evde yatılı çocuk bakımı için Endonezyalı yatılı bakıcı ücreti 860 $ ‘dan başlamaktadır. Evde Filipinli bir çocuk bakıcı fiyatı ise en düşük 1.000 $ dır. Yabancı bakıcılar arasındaki bu fiyat farkı Filipinli, Nepalli, Endonezyalı bakıcıların ingilizce bilmesinden kaynaklanmaktadır.

Send your Comment